Preuzmite novi Prijedlog godišnjeg plana i programa za Hrvatski jezik od 5. do 8. razreda osnovne škole za školsku godinu 2017./2018.

Cijenjene učiteljice i učitelji hrvatskoga jezika,

ovdje preuzmite novi Prijedlog godišnjeg plana i programa za Hrvatski jezik od 5. do 8. razreda osnovne škole za školsku godinu 2017./2018. Prijedlog godišnjeg plana i programa prilagođen je suvremenim metodičkim zahtjevima. Nastojali smo zadovoljiti potrebe učiteljica/učitelja u svim županijama.

Prijedlog je podijeljen na Godišnji raspored gradiva i Izvedbeni plan i program u koji su u pojedinim lekcijama dodane i teme Građanskoga odgoja i obrazovanja te njihove kompetencije i ciljeve.

Godišnji plan i program za 5. r. (word)

Godišnji plan i program za 6. r. (word)

Godišnji plan i program za 7. r. (word)

Godišnji plan i program za 8. r. (word)