Poznati pobjednici 14. literarnog natječaja ODJECI

Nagrađeni učenici i učitelji 

 

1. NAGRADA
Ja sam...
BOJANA ĆUK, 8. r.
OŠ RUDEŠ, Zagreb
učiteljica: Miranda Kekez

 

2. NAGRADA
Odlaze
ZAHARIJE MATIJEVIĆ, 7. r.
OŠ ZDENKA TURKOVIĆA, Kutjevo
učiteljica: Ljiljana Bernatović-Markota

 

3. NAGRADA
Moja učiteljica
ERNEST PODOBNIK, 6. r.
OŠ „MILAN BROZOVIĆ”, Kastav
učiteljica: Barbara Babić

 

Najbolji radovi u županijama 

 

DUBROVAČKO-NERETVANSKA ŽUPANIJA
Slikanje s Modrićem
ROKO TASOVAC, 6. r.
OŠ PETRA KANAVELIĆA, Korčula
učiteljica: Suzana Petković

 

SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Nikola Funcut
LAURA DUNDIĆ LJUBIČIĆ, 8. r.
OŠ OCA PETRA PERICE
učiteljica: Gorana Babić

 

ZADARSKA ŽUPANIJA
Uspon ruže
LEA LACKOVIĆ, 8. r.
OŠ BENKOVAC
učiteljica: Marija Bobanović

 

LIČKO-SENJSKA ŽUPANIJA
Podivljala kokoš
LUKA ŠVITEK, 6. r.
OŠ DONJI LAPAC
učiteljica: Štefica Barišić

 

ISTARSKA ŽUPANIJA
Proljetni umor
EMINA HADŽIĆ, 6. r.
OŠ MONTE ZARO, Pula
učiteljica: Dragica Pršo

 

PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Znanost ili glupost
DUNJA ZADRAVEC, 7. r.
OŠ „NIKOLA TESLA”, Rijeka
učiteljica: Irena Peić Rančić

 

KARLOVAČKA ŽUPANIJA
Kaj je deda smetal u sebe, a veli da samo škrnga
FRANKO SELJAN, 6. r.
OŠ MAHIČNO
učiteljica: Nikolina Nikolić

 

MEĐIMURSKA ŽUPANIJA
Međimurski bregi
TARA KOS, 8. r.
OŠ GORNJI MIHALJEVEC
učiteljica: Lidija Novak Levatić

 

VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Otisci
LORENA HRUČIĆ, 8. r.
OŠ PETRIJANEC
učiteljica: Željka Rabuzin

 

KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
Za ljubav smo spremni sve učiniti
NOA IVANČIĆ, 5. r.
OŠ K.Š. GJALSKOG, Zabok
učiteljica: Lucija Mlakar

 

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Badnja večer v presečkoj hiži
KARLA VRŠČAK, 5. r.
OŠ VRBOVEC PŠ PRESEKA
učiteljica: Martina Babić

 

SISAČKO-MOSLAVAČKA ŽUPANIJA
Poput ptice
LENA MIHALKE, 6. r.
OŠ STJEPANA KEFELJE, Kutina
učiteljica: Iva Habazin

 

KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA
Četiri suseda VIKTORIJA SKRBA, 8. r.
OŠ LJUDEVITA MODECA, Križevci
učiteljica: Danijela Zagorec

 

BJELOVARSKO-BILOGORSKA ŽUPANIJA
Moje djetinjstvo
PETRA STANKIĆ, 6. r.
OŠ SLAVKA KOLARA HERCEGOVAC
učiteljica: Dijana Lacković

 

POŽEŠKO-SLAVONSKA ŽUPANIJA
Zlatni tanjur
KLARA MALČIĆ, 5. r.
OŠ ZDENKA TURKOVIĆA, Kutjevo
učiteljica: Ljiljana Bernatović- Markota

BRODSKO-POSAVSKA ŽUPANIJA
Pozdrav
STELA KULIĆ, 5. r.
OŠ „ĐURO PILAR” PŠ KOLONIJA
učiteljica: Maja Šimić

 

VIROVITIČKO-PODRAVSKA ŽUPANIJA
Petica (ni)je najnormalnija stvar na svijetu
PATRIK SVOBODA, 6. r.
OŠ SUHOPOLJE
učiteljica:Renata Galetić

 

OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Djedu
KATARINA HORVAT, 7. r.
OSNOVNA ŠKOLA JOSIPOVAC
učiteljica: Lidija Galović

 

VUKOVARSKO-SRIJEMSKA ŽUPANIJA
Neprospavana noć
PATRICIJA KOBAŠ, 7. r.
OŠ MATE LOVRAKA
učiteljica: Radojka Matić

 

GRAD ZAGREB
Život je lijep
MATEJ ŠEST, 8. r.
OŠ MARIJE JURIĆ ZAGORKE, Zagreb
učiteljica: Dinka Tolić

 

HRVATSKA NASTAVA U INOZEMSTVU
Divna imenica u mojem hrvatskom jeziku
ZORA PRANJIĆ. 5. r.
GRUNDSCHULE IN SINDLINGER,
Wiesen, Njemačka
učiteljica: Aleksandra Đurić

 

 

Čestitamo!