LITERARNI NATJEČAJ ODJECI

Dragi učenici, poštovane učiteljice i učitelji,
pozivamo Vas da i ove godine sudjelujete u LITERARNOM NATJEČAJU ODJECI!
Nagrađujemo najbolji literarni rad učenika od V. do VIII. razreda napisan na satu hrvatskoga jezika ili u literarnoj grupi ove školske godine (2013./2014.). Učitelji hrvatskoga jezika mogu prema vlastitom izboru poslati najbolji literarni rad napisan u tom razdoblju na adresu Naklade LJEVAK. Vodeći se kriterijem autonomnosti učitelja odlučili smo da svaki učitelj/ica temu pismenog rada bira samostalno, sukladno vlastitom planu rada.
Nagrađujemo tri najbolja literarna rada. Nagradu će primiti učenik, učitelj/ica koji je izabrao/la pismeni rad i osnovna škola koju učenik pohađa. Na svim radovima treba navesti ime i prezime učenika, razred, ime i prezime učitelja/ice te naziv, adresu i pečat škole. Molimo vas da radove šaljete u tiskanom obliku, a poželjno je i u digitalnom obliku.
Pismeni radovi s naznakom (za natječaj) mogu se poslati do 30. 04. 2014. na mail skole@naklada-ljevak.hr ili na adresu Kopačevski put 1c, 10000 Zagreb.