Metodički priručnik za 5. razred

Cijenjeni učitelji i učiteljice Hrvatskoga jezika!

Ovdje preuzmite Metodički priručnik uz udžbenik za jezik, komunikaciju i književnost u 5. razredu osnovne škole.

Metodički priručnik sadrži godišnji izvedbeni kurikulum i razradu tema za Hrvatski jezik, metodički priručnik uz udžbenik Hrvatska čitanka 5 za književnost i metodički priručnik uz udžbenik Hrvatska krijesnica 5 za jezik i komunikaciju.

Godišnji izvedbeni kurikulum za 5. razred prilagođen je suvremenim metodičkim zahtjevima. Nastojali smo zadovoljiti potrebe učitelja i učiteljica u svim županijama pa prilažemo dvije inačice godišnjega izvedbenog kurikuluma i dvije inačice razrada tema za Hrvatski jezik u 5. razredu.

Godišnji izvedbeni kurikulum uz Hrvatsku čitanku 5 i Hrvatsku krijesnicu 5 za školsku godinu 2019./2020. preuzmite pri dnu stranice.

Metodički priručnik uz udžbenik Hrvatska čitanka 5 za književnost nalazi se pri dnu stranice Hrvatska čitanka 5.

Metodički priručnik uz udžbenik Hrvatska krijesnica 5 nalazi se pri dnu stranice Hrvatska krijesnica 5.

Učitelji, preuzmite sadržaj:
GODIŠNJI IZVEDBENI KURIKULUM ZA 5. RAZRED 1. inačica školskoga kalendara